Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Театр абсурду або як прокуратура кришує корупцію

Театр АБСУРДУ по прокурорські.

02.10.2018 року жителі села Козачі Лагері Олешківського району Херсонської області були свідками бездарної дешевої вистави. Місце проведення – Цюрупинський районний суд. Суддя – голова вищезазначеного суду – Бойко В’ячеслав Петрович.  Потерпілий – Філатов Д.В. Звинувачуваний – голова Козачелагерської сільської ради Гурін О.О

Спочатку хронологія подій.

Як було: 19.06.2018 року Гурін О.О. був затриманий співробітниками СБУ на отриманні хабаря 2200 грн. за право на поставку вугілля до комунальних закладів Козачелагерської сільської ради. Громадянин Філатов буцімто намагався заключити Договір на поставку вугілля до комунальних закладів села Козачі Лагері з сільрадою, але сільський голова за цю оборудку забажав отримати собі на…, та не має значення на що, просто забажав хабаря. Філатов погодився, але спершу начебто звернувся до СБУ, які в свою чергу розробили і таки провели спецоперацію ( назвемо її «Тепло в оселю, хабар в кишеню»). Зазначу – за державні кошти, а значить - за наші, платників податків! Гуріна при затриманні показово у центрі села поклали, як то кажуть мордою в асфальт, знайшли у кишені ті самі 2200 грн, все засняли на камеру і дачу хабаря Філатовим в кабінеті і затримання. Все оформили за правилами. Маски-шоу не назвеш, все по букві ЗАКОНУ, ну просто майстерно, «красунчики», як кажуть в народі. У вечорі Гурін вже вільно пересувався селом. Чому? Питання риторичне.

Як затирали: справу забрала під свою опіку Херсонська обласна прокуратура ( у Гуріна з прокурором Циганком давня міцна дружба чоловіча, мабуть). Три місяці розбиралися, та як на мою думку – вигадували відмазку для Гуріна, котрий є фігурантом по кримінальних справах: невиконання рішення суду за незаконне звільнення секретаря з роботи, крадіжка бюджетних коштів по дитячому садку «Казка», підробка документів – шахрайство, та інші, які то закриваються, то відкриваються, як непрочитані книги. І таки вигадали! Змусили слідчих перекваліфікувати ХАБАР на ШАХРАЙСТВО. Запобіжних заходів щодо звинуваченого не застосовували (зі слів слідчого). Хабарник до сьогодні має доступ до документів, печатки, словом «Небожитель» в чиїх руках доля вже вщент обкраденого і зруйнованого їм села. Справу передали до суду.

Як проходила вистава: на засідання приїхали козачелагерці, журналісти. Чогось на засідання прийшов «карманний», як на нього кажуть, журналіст Олешківської РДА Соков, мабуть підтримати Гуріна.  Суддя  тягнув, як міг і справи всі завершив і  кави попив, а люди не розходяться…Гурін із адвокатом прибув… вимушений був розпочати. Та з’ясувалося, що до суду без поважних причин не з’явився потерпілий-та,та,та!??? Прокурор наполягав, що без потерпілого ніяк не можна розглядати справу, адвокат звинуваченого (співпало!!!) підтримав прокурора, суддя відразу ж  переніс слухання на 20.11.2018 року о 12.00.

Та пам’ятаєте? На засіданні був АНДРІЙ СОКОВ, він у своїй статті чітко зазначив: «Сегодня должно было состояться утверждение соглашения о примирении подозреваемого и потерпевшего Дмитрия Филатова.»  Мабуть, Він таки щось знає, бо крутиться, як то кажуть «в больших кругах» маленького болота Олешківської провладної верхівки.

Сподіваюсь, що з потерпілим Дмитром Владиславовичем Філатовим все в порядку і на таке сумнівне примирення з хабарником Гуріним він не зголоситься, бо дуже дивним виглядає коли засновник ТОВ «Горностаївський твердопаливний склад» статутний капітал 5000грн, засновник і керівник ПП «Деметра-2009» із статутним капіталом 30 000грн, Фізична особа-підприємець Філатов Дмитро Владиславович спочатку, як порядна людина, звернувся до правоохоронних органів про факт вимагання неправомірної вигоди сільським головою Гуріним О.О., особисто допоміг затримати хабарника, а потім в залі суду буде підписувати «МИРОВУ» із злочинцем. В такому разі хто ж , як то кажуть «поимел выгоду»? І скільки Гурін віддав потерпілому в п’яти, десяти кратному розмірі відступні? За яку суму людина зголоситься бути посміховиськом на всю Україну? І головне! Хто поверне кошти до бюджету за сфальсифіковану операцію СБУ, марну роботу слідчих і прокурорів, судові витрати, моральні збитки  «марно обмовленій кристально чистій людині», як Гурін О.О.?

Одне можу сказати напевно: у цього ТЕАТРУ АБСУРДУ дуже поганий режисер і знаходиться він у Херсонській обласній прокуратурі. Але таке тонке почуття гумору і неприхована зла помста цієї посадової особи правоохоронним органам і судді в наявності! Виставити правоохоронні органи повними кретинами, потерпілого - терпилою, своїх підлеглих прокурорів – непрофесійними болванами, злочинця -  безправною жертвою, та ще підсунути таку підлянку голові Цюрупинського суду …. аплодую стоячи!

Тільки річ у тім, що PEOPLEне «схаває». Народ ми вільний і тому думаючий, на дешеву рибку не купуємось. Вимагаємо вже два роки тільки одного – ВИКОНАННЯ СПРАВЕДЛИВОГО РІШЕННЯ СУДУ!

Перед правдою не встоїть погань, хоч в якому найвищому чині вона не була. Кому багато дано, з того й багато спроситься. Хто був першим, стане останнім, а останній – першим. Так було і буде. Чому ми на кухнях скаржимося, як хреново живемо в своїй країні, яка злочинна в нас влада, а сказати у вічі посадовцю, що він покидьок ми не можемо? Так, у нас дуже багато посіпак, і тітушок, і зрадників, і ще багато усякої нечисті, а правда у тому, що це ми, кожний з нас, хто промовчав, не втрутився, не прийшов на вибори, не допоміг сусідові у скруті, не вимагав від чиновника чи депутата виконання обіцянок, це ми своєю бездіяльністю помножуємо мерзоту, яка вже вкрай знахабніла. Це ж ми сміємося, коли бачимо, що асфальт стелять під час дощу в калюжі - не зупиняємо це неподобство, а потім обурюємося, що в нас такі погані дороги при цьому ми б’ємо свої особисті автівки на ремонт яких ми витрачаємо свої особисті кошти, які просто відбираємо у своїх дітей. Може досить?

Громадо, у нас війна вже чотири роки гинуть наші люди, кращі люди! Та ми дійшли вже до того, що потрохи звикаємо до цієї страшної сторінки в нашому житті. Нас ділять, нам брешуть, нас купують за безцінь. А якщо чесно, то нас просто вбивають: тарифами, злиднями, хто сильніший – просто фізично, як Віталія Олешка Сармата, а ми, як ті миші по норах і тихо сидимо. Що хочемо висидіти? Один в полі - сніданок для хижаків! І хто вже зовсім зневірився беріть свою честь і гідність, об’єднуйтесь і робіть добрі справи, відстоюйте свої людські права на всіх рівнях і Ви побачите, як маленькі справи кожної простої людини докорінно міняє КРАЇНУ. Чорні справи можливі в суспільстві де байдужі, залякані, інертні люди. Ми ж Вами не такі! Ми мудрі, талановиті, з веселою вдачею, з золотими руками, з дружною родиною! Ми любимо життя, свою сім’ю, свою землю! То чого ми дозволяємо таким Гуріним красти, руйнувати, уникати відповідальності?

Ми сьогодні зібралися і приїхали до суду, ми довго чекали, але поряд з цим ми спілкувалися, як це класно, коли навколо тебе однодумці, усміхнені, жодної агресії, одне прагнення – справедливий суд ( поки не справдилися сподівання, та це було лише перше засідання). Особисто я відчула співчуття до кожного фігуранта судового процесу: голова суду взявся за цю хилу справу зшитою гнилими нитками, та проблема в тому, що з цього гімна потрібно вийти чистим, а куди ж діти сморід? Щоб бути чистим – хабарника потрібно судити за хабар, а не за шахрайство ( суддя ж вивчив матеріали справи) в такому разі, якщо по цій справі Гуріна судити, як шахрая, то автоматично шахраєм стає хто? Правильно, тому я судді співчуваю. Прокурор замість того, щоб захищати інтереси громади і держави, виконує вказівки свого вищого керівника, люди – раби підневільні завжди у мене викликають співчуття, бо в законі чітко написано ніхто не повинен виконувати завідомо злочинні накази, а він виконує, значить не за образом і подобою Божою… Гурін взагалі жалюгідна особа, загнав себе своєю пихою та жадібністю в таку попу, що без сліз на нього не поглянеш, та він сам поставив себе в таке становище, не без помочі своїх високопоставлених так званих покровителів, саме це і прикро, адже до цієї посади в 2004 році Гурін був хорошою людиною. Не пройшов випробування  грошима та мідними трубами, слабким опинився. СПІВЧУТТЯ і тільки СПІВЧУТТЯ, але з різними відтінками  викликало  у  мене  перше судове засідання і здалося простим ТЕАТРОМ АБСУРДУ поставленим дуже поганим режисером.  Я  твердо знаю одне – правда переможе. А суд обіцяє бути дуже цікавим, таку виставу пропустити не можна, передчуваю, що далі режисера  відсторонять  і кожний буде грати свою характерну роль. Від цього вистава буде тільки цікавіша і аншлаг забезпечений. Запрошую всіх бажаючих на другий акт 20.11.2018 о 12.00 так сказав суддя, якщо будуть зміни повідомлю.

Насправді, якщо відкинути  всі жарти то  ці договорняки вже дістали. Соромно за наші правоохоронні органи, прокуратуру, суддів. Вирок повинен бути справедливим, покарання невідворотнім разом з тим адекватним провинні. Тільки так у нас є шанс на здорове суспільство. 

Бажаю нам всім виваженості та мудрості.

                                                                                                                                                                   Олеся.

Оцініть статтю: 
+11
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
914 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2546 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
8397 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
2323 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас