Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Козачелагерський "Насіров"- ходіння по колу.

 

Козачелагерський "Насіров"- ходіння по колу.

 

      

Позачергова сесія Козачелагерської сільської ради – не відбулася по причині відсутності кворуму. Забігаючи на перед  задля попередження пліток, повідомляю, що з 22 депутатів Козачелагерської сільради всього 4 є представниками громадської організації «Козацька варта». Два депутати були присутні  в залі засідання 21.04.2017 року, 1 – відсутній по причині хвороби, 1 – знаходився на роботі. Депутат Ганна Руденко звинувачувала депутатів у небажанні працювати, мовляв діти не отримають додаткових коштів на харчування. Та цьому «гурінівському рупору»  потрібно було спочатку розібратись в обставинах справи. Адже вона звинувачувала тих, хто прийшов на сесію!?                                                                 А щодо тих, хто не при йшов? Давайте розбиратись:

20 квітня ввечері телефоном секретар-друкарка повідомила депутатів, що 21 квітня о 10.00 відбудеться позачергова сесія з питання виділення додаткових коштів на харчування дітей у дитячому садку з причини подорожчання продуктів.                                        

Зрозуміло, що працюючі депутати просто були не в змозі повідомити роботодавців про свою відсутність, а звільнення через прогул нікому не потрібен.                                                                            Чи кожному додзвонилися? Питання риторичне, а от порушення Регламенту доведено:

Про порядок денний та дату проведення сесії за 10 днів повинно  бути оприлюднено  на сайті сільради, а в екстрених випадках за 3 дні, та повідомлено депутатів у ці ж терміни СЕКРЕТАРЕМ (головою) сільради, а не секретарем-друкаркою.

Порядок денний депутати отримали безпосередньо перед сесією. В порядку денному було 4 питання, а не одне, яке було озвучено телефоном.З офіційного сайтуКозачелагерської сільської ради копія зроблена о 18.45 22 квітня 2017 року :ОГОЛОШЕННЯ 21 квітня 2017 року в актовому залі Козачелагерської сільської ради відбудеться22 позачергова сесія   Переглядів: 1 | Додав: buhg-kozak | Дата: 20.04.2017 | Коментарі (0)

Порядку денного до цього моменту на сайті не має. Як таке можливо? Адже збиралися проводити сесію ще вчора. Мабуть щось мутять, це зрозуміло, та не зрозуміло що саме. Давайте розбиратись далі.                                                                                                                           Від депутатів ми дізнались, що на сесію винесли 4 питання :                                                     Про виділення коштів бійцю АТО.

Про виділення додаткових коштів на харчування дітям. (не зрозуміло тільки чому відразу не заклали кошти на харчування дітей з запасом? Про себе ж не забули, знову заклали до фонду заробітної плати собі нічогісенькі премії, а про діточок …. Чи то головний бухгалтер непрофесійний?

Про збільшення податків на нежитлові площі та сільгоспугіддя. (поздоровляємо аграріїв, а ми готуймо гаманці у кого багато сараїв, гаражів, літніх кухонь, тощо.)

Про перенесення коштів на ремонт вулиць Мічуріна, Шкільної та грейдерування з червня на квітень. ( ось воно де мутка! Навіщо ж з червня переносити кошти на квітень на грейдерування, якщо у березні кошти ще не освоєні де 140 тисяч, які Гурін виділив на грейдерування? Чи Кринки вже про грейдерували, а ми просто не побачили? Тепер ще біля 300 тисяч Гурін освоїть, бо в червні вже може не встигнути, бо йдуть суди, де Гурін відповідач, відкриті кримінальні провадження. Є над чим задуматись.)                     Питання поставлені в довільному порядку, адже порядку денного не має, як і немає питання громадянина Гея з Кринок по адресі , помилка була допущена сільрадою, та вже півроку людина не може вільно використовувати своє майно, ця низька «мстя» від  гурінівської команди вже і не дратує. Спочатку довели своєю бездіяльністю людину до публічного признання в соцсітях, а тепер і самі образилися та навмисно чинять йому затягування у вирішенні питання. Малодушні пакосники визивають тільки співчуття, бо душі їх хворі. Це мабуть і про наш тераріум у будівлі Козачелагерської сільради. А що до сесії?

Чи то з пм`ять вже підводе Гуріна О.О., чи саме в цьому і є сенс цієї оборудки, та знову позачергова сесія призначена на 14.00 25 квітня 2017 року (на сайті сільради про це жодної інформації передається з вуст у вуста, як у 16 столітті). А вже о 15.00 того ж 25 квітня2017 року призначене судове засідання де Гурін О.О. повинен бути разом з депутатом Фєдюшкіною Р.М. в якості відповідача.  Позивачем є депутат Ільїна Н.В.  Тобто сесію потрібно провести за 15 хвилин при умові вчасного початку, або сесію як секретар повинна вести Лукач Н.О.  В такому випадку одразу два депутати автоматично відсторонені головою від права голосу на сесії. Гарна пропозиція: або суд, або сесія! Як Вам «МНОГОХОДОВОЧКА»? Адже судове засідання було призначено майже за місяць, та Гурін О.О. всілякими методами затягує вирішення справи та й в селі нічого не робить. Шановний, Олександр Олексійович, НАГАДУЮ,  28 квітня 2017 року знову судове засідання! Не вигадуйте, будь ласка нових афер!

 

                                                                                                                                       Мицик Олеся.

Оцініть статтю: 
+4
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
728 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2341 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
7511 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
2115 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас
З Днем Гідності та Свободи !
541 | Дата: 21 листопада 2016, 09:26
Вшанування пам"яті.
833 | Дата: 3 червня 2016, 07:32
Привітання з Вербою!
1136 | Дата: 24 квітня 2016, 08:09
Останній випуск від: 22 вересня 2018
Из школьных сочинений.
1603 | Дата: 19 лютого 2017, 09:57