Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Грабуй награбоване - чи у ліса з"явився охоронець?!

Грабуй награбоване - чи у ліса з"явився охоронець?!

 

    Сьогодні 03.05.2017р. до ГО"Козацька варта" звернулися мешканці села К.Лагері з інформацією про незаконні вирубки невідомими людьми Акації Білої в адміністративних межах К.Лагерської с/ради. Як повідомлялось в наших публікаціях раніше, це сумнозвісна ділянка площею 20 га, яка майже знищена місцевими браконьєрами. Представники ГО "Козацька варта" та працівники "Дніпровського лісництва", прибувши на місце подій, виявили декількох чоловіків, які проводили заготівлю сухої деревини, що була раніше спиляна лісопорушниками та чомусь не забрана. Дослідивши ділянку площею близько 1га, жодного із свіжих зрізів не було виявлено. Незабаром прибув координатор центру допомоги учасникам АТО при райдержадміністрації Олександр Цегельник, який надав дозвіл від Міністерства Оборони України на проведення цих робіт. (Фото документа викладено нижче)

 

Грабуй награбоване - чи у ліса з"явився охоронець?!

 

 

 

   Якщо не сумніватися в правомірності цього документа, військові чомусь вважають ці землі власністю Міністерства Оборони. Беззаперечний той факт, якщо громадяни та поліція не змогли зберегти цей ліс, то нехай це спробують зробити участники АТО. 

    Олександр Цегельник повідомив, що вони не тільки прибирають потенційне джерело лісової пожежі  -сушняк, але й ведуть цілодобову охорону лісу та запевнив, що жодного здорового дерева спиляно не буде, і закликав браконьєрів в сторону ліса навіть не дивитись, а громадськість та працівників лісу контролювати хід ведення робіт.

    Не помилитися б вчергове! Маємо надію, що нарешті ліс під надійною охороною.

Оцініть статтю: 
+4
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
819 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2458 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
8013 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
2213 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас