Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Маячанці знов приїхали до К.Лагерів.

    .

Маячанці знов приїхали до К.Лагерів.

 

На першому засіданні Козачелагерської депутатської робочої групи  з питань добровільного об`єднання Козачелагерської та Новомаячківської громад  з адміністративним центром у смт Нова Маячка було прийнято рішення відвідати смт Нову Маяку з метою:отримання детальної та об`єктивної інформації щодо ймовірного об`єднання наших громад та уточнити питання, які виникли при обговоренні цієї теми в робочій групі. Було декілька спроб організувати таку поїздку до наших сусідів спочатку 31.08.2017 року, потім 04.09.2017 року.                                                                                      Нарешті 05.09.2017 року представників Новомаячківської селищної ради запросили до Козаччелагерської сільської ради. Треба відмітити, що новомаячани дуже пунктуальні, виховані люди. Прибули в повному складі: головний бухгалтер, землевпорядник, юрист, секретар, зам.голови селищної ради, на чолі групи – голова смт Нова Маячка Кос Валентин Іванович. Наш голова Козачелагерської сільської ради  Гурін О.О. був відсутнім.

Зміст діалогу пропонуємо передивитися та зробити висновки самостійно.

 Після зустрічі у сільраді представники громадської організації «Козацька варта» запросили гостей продовжити діалог до приміщення громадської організації. Розмова була більш змістовною.

Ми вислухали зауваження новомаячан, щодо  неточностей фактів наданих у інформаційному листі  мешканцями смт Нова Маячка, а саме зі слів Валентина Івановича Коса :                                                       на сьогоднішній день в наявності не 7 насосів, а 17в робочому стані і це цілком достатньо для відкачування води;

по заходам  боротьби з підтопленням працює державна програма і кошти на оплату електроенергії, що витрачається насосною станцією відшкодовує Держава;

розбита дорога при в`їзді в смт Нова Маячка на балансі Облавтодору  і ремонтуватися повинна за рахунок обласного бюджету, вже виділено 160 тис. грн. на документацію і до кінця року цю ділянку повинні відремонтувати. (Інформаційний лист додається)

Маячанці знов приїхали до К.Лагерів.

  Також ми намагались знайти відповідь на питання: яким чином нам створити спроможню об`єднану громаду, які кроки по наповненню спільного бюджету пропонують нам новомаячани?

Таких кроків нам запропонували 4:

розвиток зеленого туризму:  Козачі Лагері – плавні, річка; Нова Маячка – ліс, Олешківські піски ( в Новомаячківському лісництві є будиночок для розміщення туристів, лісники зможуть провести екскурсії );

повернення до бюджету коштів у вигляді податків  з підприємців та підприємств, які мають заборгованість;

підвищення земельного податку для населення Козачих Лагерів та Кринок (у смт Нова Маячка вони вже підвищені  15 соток – 523грн, пенсіонери звільнені від цього податку);

податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки згідно ЗУ для мешканців смт Нова Маячка, сіл Козачі Лагері та Кринки.

 

Коментувати не буду, я всіх Вас тільки інформую.                             Хочу  додати від себе вибачення новомаячанам за нашу поведінку на зустрічі у сільській раді. Дуже важко себе стримувати у дебатах, коли необхідно вирішити долю всієї громади і назавжди. Бажаю нам всім мудрості.          Мицик Олеся.

 

  

Оцініть статтю: 
+2
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Ассоциативные эссе с картинками
1886 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
1240 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас