Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Сільський голова Гурін О.О. втік, Козачелагерською радою керує депутат Фєдюшкіна Р.М.

 

Ціла детективна історія розвернулася у селі Козачі Лагері Олешківського району Херсонської області навколо каналізаційної насосної станції, надалі КНС.  До нашої КНС підключені двоповерхові житлові будинки, лікарня, амбулаторія, школа, працюючий дитячий садок «Берізка», дитячий садок «Казка», винзавод. Сама КНС в аварійному стані, відкачуючи насоси втоплені у відходах, на поля фільтрації довгий час нічого не відкачують, якщо запрацює винзавод, а в цьому році такі плани є, фікалії потраплять у річку Конка.

Сільський голова Гурін О.О. втік, Козачелагерською радою керує депутат Фєдюшкіна Р.М.

 

Та все по порядку:

 04.06.2018 року о 8.30 поспіхом із  села виїхав сільський голова Гурін О.О, незважаючи на те, що саме  цей день, понеділок, є днем прийому громадян Козачелагерським сільським головою. Та хіба потрібні Гуріну О.О. громадяни зі своїми проблемами? В нього є свої важливі справи!

 

Сільський голова Гурін О.О. втік, Козачелагерською радою керує депутат Фєдюшкіна Р.М.

 

9.00  до Козачелагерської сільської ради навідалися інспектори Державної  екологічної інспекції у Херсонській області. Також до сільради приїхали представники Олешківської райради на чолі з головою Потоцьким П.Б.

 

Сільський голова Гурін О.О. втік, Козачелагерською радою керує депутат Фєдюшкіна Р.М.

 

Секретар сільради Лукач Н.О., яка, доречи, згідно декларації за 2017 рік отримала дохід у вигляді заробітної плати 101 тисячу 303 гривні, представляти інтереси громади при перевірці відмовилася. Заступник голови Олешківської райради Буганов К.М. додзвонився до Гуріна О.О. і сільський  голова пояснив, що він у Херсоні в КРУ підписує документи. Чому про це не знає дуже наближена до Гуріна О.О. секретар Козачелагерської сільради Лукач Н.О., не зрозуміло. Головний бухгалтер сільради Алєксєєва І.А.  також з’явилася в сільраді після обіду її привіз водій, який відразу поїхав начебто за Гуріним О.О.

 

Далі – більше! Ініциативу по керуванню сільрадою на себе перебрала депутат Козачелагерської сільради Фєдюшкіна Р.М., яка заборонила бухгалтеру СПК «Сількомунгосп» Мороз В.М. з’являтися на перевірці та надавати будь які документи інспекторам Державної екологічної інспекції у Херсонській області.

 

Сільський голова Гурін О.О. втік, Козачелагерською радою керує депутат Фєдюшкіна Р.М.

 

Незважаючи на те, що засновником СКП «Сількомунгосп» є Козачелагерська сільська рада, установчих документів комунального підприємства в сільській раді не має!!! Так відповіла секретар сільради Лукач Н.О. Така поведінка Козачелагерських депутатів Лукач Н.О. та Фєдюшкіної Р.М. передбачувана. Порушення законодавства України саме депутатами, які відчайдушно захищають самоправство сільського голови Гуріна О.О., стало нормою. Є рішення суду про визнання рішення Козачелагерської сільської ради протиправним, є відкрите кримінальне провадження за ст.382 ККУ «Невиконання рішення суду» депутатами Тертичною О.А., Бєлкою Л.І., Руденко Г.В. та сільським головою Гуріним О.О.  Та їм до лампочки, вони ж ВЛАДА!.. хоча і місцевого розливу.

Доречі, Гурін О.О. так і не з’явився на роботі до кінця дня. Мене, особисто не здивує, якщо на ранок ми дізнаємось, що у сільського голови погіршало здоров’я і він ліг у лікарню, як не одноразово це робив наш районний депутат Тертичний М. В. Так вже склалося, що синдром «Насіровщини» у них в крові. Не дивує і те, що голові райради Павлу Потоцькому болить душа за Козачелагерський дитячий садок «Казка», який підключений до аварійної непрацюючої КНС, а голові бюджетної комісії і одночасно голові тимчасової депутатської комісії з питань по контролю за витрачанням 1млн 500 тисяч гривень на реконструкцію саме цього дитячого садка «Казка» депутату  Максиму Тертичному, який проживає у Козачіх Лагерях і має тут бізнес  - не болить. Про що тут казати? Розповсюджував Максим брехню про «Козацьку варту», начебто «рвуться до влади», а по факту дорвалася до влади сім’я Тертичних та тільки мешканцям від цього зиску – нуль, своє б не втратити.

 

 

                                                                                                   Олеся Мицик.

 

 

 

Оцініть статтю: 
+4
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
853 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2499 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
8164 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
2261 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас
Чому лісхоз не продає дрова?
1271 | Дата: 6 вересня 2016, 21:40
ОГОЛЕШЕННЯ
817 | Дата: 7 березня 2016, 09:55
Останній випуск від: 22 вересня 2018
Из школьных сочинений.
1745 | Дата: 19 лютого 2017, 09:57