Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Театр АБСУРДУ, частина 2.

 

 

Місце зустрічі змінити не можна! 

       У тому ж Цюрупинському районному суді 17.10.2018 року відбулося засідання суду щодо встановлення судового контролю за виконанням рішення суду, яке набрало законної сили 01.12.2017 року. Суддя Заславець Н.В.

Хронологія подій, коротко:

2015 рік – Ільїна Н.В. перебуваючи на лікарняному була звільнена з посади секретаря Козачелагерської сільської ради Олешківського району Херсонської області та секретаря виконкому тієї ж ради. Таке звільнення – грубе порушення Кодексу законів про працю України.

2016 рік – Ільїна Н.В. судом поновлена на роботі. Остання інстанція – Верховний суд України.  Гурін О.О. не поновлював Наталію Василівну доки судовий пристав не наклав штрафні санкції. Потративши кошти громади на штраф ( не з своєї кишені, то можна!) Гурін зі своїми однодумцями – депутатами запроданцями вигадали нову схемку не допустити опального секретаря до роботи. На сесію було винесено питання про поновлення – поновили одноголосно, а потім депутат Тертична О.А. з голосу внесла питання про недовіру і зняття Ільїної Н.В.  з посади секретаряпри цьому питання про зняття Лукач Н.О., яка на той час була секретарем, взагалі не стояло у порядку денному.Два секретаря у Козачелагерській сільській раді на посаді? Фігня! Ми ж багаті! Оплатимо!  Заради справедливості зазначу, що село гудить про дуже тісний зв’язок Лукач Н.О. з Гуріним О.О. Виходячи з викладеного не дивно, що за 2017 рік секретарю Ільїній Н.В. виплатили з сільського бюджету 29 тисяч гривень, а секретарю Лукач Н.О. 101 тисячу. Також на той час автівка Олешківського районного депутата Максима Тертичного частенько затримувалася біля сільської ради та і Гурін О.О. додому до подружжя Тертичних заїжджав періодично. На мою думку зрозумілими стають і перевибори голів Олешківської райради : Райтаровського М. зняли, встановився за рішенням суду, знову зняли, обрали Місько -  зняли, обрали Потоцького – було декілька спроб зняти. Не дивно? Схема одна - недовіра.  Максим Тертичний є головою бюджетної комісії в районі і теж «подвинул» з цього місця Людмилу Шелудько. Та повернуся до справи про незаконне звільнення Ільїної Н.В.  Більшість депутатів прогурінівські,  тож на цій же сесії Наталію Василівну знову звільнили. Депутатів навіть не збентежило, що недовіру виражати не має за що, бо жодної хвилини Ільїна Н.В. не виконувала обов’язків секретаря. Людині навіть не запропонували зайняти місце секретаря на сесії відразу після поновлення. Умисні наміри не виконувати судове рішення очевидні. Згодом з’ясувалося, що така вистава потрібна була задля того що б у виконавчу службу надати рішення про поновлення секретаря і уникнути Гуріну О.О. відповідальності за невиконання судового рішення, та одночасно не поновити  людину. Шахрайство? НІ, просто спритність! Кошти за вимушений прогул Ільїній Н.В. виплатили  з того ж самого сільського бюджету. Чому сільські депутати такі недалекооглядні? Для того, щоб справедливо вирішувати такі питання потрібно  хоч трошки вивчати і знати ЗАКОНИ, а не заглядати до рота сільському голові і не бути маріонетками в його руках. Потрібно просто мати повагу до себе і своїх виборців.

2017 рік – Ільїна Н.В. вдруге поновлюється на роботі за Постановою Цюрупинського районного суду, суддя Заславець Н.В. Саме ця обставина дуже важлива! Надалі буде зрозуміло чому. Ільїній Н.В. знову виплачують за вимушений прогул, але головний бухгалтер Алєксєєва І.А. «забула» зробити страхові і пенсійні нарахування на виплачений дохід і тільки за втручання податкової інспекції ці кошти було сплачено через 8 місяців.                 01.12.2017 року судове рішення набрало законної сили. Гурін О.О. розпочав ту ж саму гру в рулетку – виносить питання про поновлення на сесії і провалює їх, бо не може зібрати кворум ( нагадую, більшість прогурінівська).  Зрозумівши такі шахрайські дії, Ільїна Н.В.  15.12.2017 року звертається з заявою про невиконання судового рішення до поліції. 16.01.2018 року Ільїна подала заяву до суду про встановлення судового контролю по виконанню постанови суду від 14.11.2017 року. Відкрили кримінальне провадження. І почалася тяганина. Слідчий Чабанов С.В. спочатку доказував, що рішення  частково виконане та коли незалежні юристи  пояснили, що такої норми як часткове виконання рішення суду не існує, Ільїна Н.В. вже поновлена, рішення Козачелагерської сільської ради визнано неправомірним і відмінено судом, депутати місцевих рад не в праві вирішувати виконати чи ні судове рішення, рішення суду обов’язкове до виконання, Чабанов С.В., заручившись підтримкою прокурора Я.Яриша двічі закривав справу за відсутності складу злочину. Дивно так виходить: судове рішення не виконано, людину до роботи не допускають, а складу злочину не має. Двічі через суд Ільїна відкривала справу. Тут було все: і підробка документів, і недбальство, і порушення процедури досудового слідства, і замах на життя (Ільїній Н.В. пошкодили на автівці гальмівний шланг, дивом майстер на станції техогляду виявив), і переносили суд, словом тягнули скільки могли.

2018 рік – слідство іде, що досліджують не зрозуміло. На лютневій сесії знову розглядали питання про поновлення Ільїної Н.В. на посаді секретаря. Депутати  Тертична О.А., Руденко Г.В., Белка Л.І. проголосували  «ПРОТИ» під підпис. Питання стояло чітко «Про поновлення на посаді секретаря …на підставі постанови Цюрупинського районного суду Херсонської області по справі №664/2376/16-а». Тобто депутати свідомо під підпис проголосували проти виконання постанови суду. Прості люди не можуть не виконувати судові рішення, а депутати можуть! Плювати вони хотіли на Конституцію і закони України, вони просто не хочуть, щоб Ільїна приступила до роботи. З бюджету виплатили за цей час тільки секретарям, на штрафи та судові витрати майже 200 тисяч гривень це без виплат Лукач Н.О. за 2018 рік, її дохід у 2017 році склав 101 303 грн, в той час коли Ільїна Н.В. отримала 50 013 грн., що в перерахунку за весь час вимушеного прогулу склало щомісячні виплати у розмірі 1471 грн що на 20% менше прожиткового мінімуму для працездатних осіб в Україні на сьогодні. Гурінівські посіпаки при цьому дозволяють собі паплюжити  Ільїну Н.В.  поширюють плітки ніби то вона заробляє на сільській раді, а Гурін О.О. взагалі на сесії сказав мов знаю я той Одеський апеляційний суд – гроші занесла і виграла суд. Уявляєте такий цинізм? Людина повинна  на 1471 грн  судитися, давати хабарі, їздити на сесії, до Олешок, до Херсону по інстанціях, захищаючи свою честь, лікуватися, їсти  та ще і при цьому заробляти на сільській раді? На мій погляд тут очевидно, що  витрати значно перевищують дохід. Так може заробляє не вона, а той хто вкрав кошти на дитячому садочку, виписує собі премії в 100% за те, що на роботі не буває, використовує громадське авто в своїх особистих потребах? Прикладом, одноразовий хабар Гуріна О.О. в 1,5 рази перевищив місячний заробіток Ільїної Н.В. Тільки цей хабар після того, як Херсонська обласна прокуратура взяла справу про Хабарництво під свій контроль (у нас і відео є де прокурор Красножон Е.О. підтверджує цей факт ) перетворився у ШАХРАЙСТВО.   По процесуальному праву це не можливо: шахрайство – заволодіння чужим майном, а Гурін взяв не чуже майно, а мічені бюджетні кошти – була розроблена ціла спецоперація СБУ і сума тут не має значення хоч і 1 гривня та надана посадовій особі і за послугу, все крапка. Подекують, що за всім цим стоїть впливова людина з Херсонської обласної прокуратури. Саме прокуратура гальмує і справу по поновленню Ільїної Н.В.  на посаді секретаря. Прокурор Я. Яриш впевнив Н.Ільїну, що в п’ятницю 26.10.2018 року отримає у суді роз’яснення про процедуру поновлення ( яку нам, до речі,  суддя Заславець Н.В. обіцяла надати 22.10.2018 року, та так і не надала). У суботу поїде до Гуріна О.О. буде його умовляти виконати судове рішення ( ще б на коліна перед «царем» став!!!). А якщо і після цього Гурін О.О. Ільїну не поновить, прокурором буде подано підозру про злочин. Чесно, чесно!?

АКТ ПЯТИЙ: 17.10.2018 у залі засідання на камеру під технічний судовий запис в присутності більше десятка свідків Гурін О.О. чітко і не одноразово сказав, що Ільїну Н.В. не поновить ніколи! Навіть свідків з собою привіз, які повинні були свідчити на його користь! Про що? Здогадайтеся! Серед свідків були все ті ж депутати Тертична О.А., Бєлка Л.І., Руденко Г.В., яка є завучем по позакласній роботі прибув і директор Козачелагерської школи Дудченко М.І. не зважаючи на те, що 16.10.2018 року  була бійка між учнями і учень восьмого класу із струсом мозку потрапив до лікарні, це не перший прикрий випадок у нашій школі, та хіба є сенс розбиратися із дітьми, коли необхідно спасати хабарника?! Суддя свідків не опитувала, був інший процес.

АКТ ШОСТИЙ: суддя Заславець Н.В., яка сама ж винесла постанову про поновлення Ільїної Н.В. на посаді, пам’ятаєте, це було важливо, вислухала Гуріна О.О., пояснила, що саме він і лише він своїм рішенням повинен поновити Ільїну на посаді,  що невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність , встановлений законом, почула ще раз, що поновлювати Ільїну Н.В. він не буде. Потім суддя пояснила Ільїній Н.В., що судове рішення у встановлений судом строк надати звіт про виконання судового рішення (про що просила позивач) є не обов’язком, а правом суду. І хто б сумнівався? Після того, як Гурін О.О. назвав суддю просто Наталія Василівна,  їх честь не скористалася правом зобов’язати Гуріна О.О. виконати судове рішення і надати звіт, також суддя Заславець Н.В. не наклала на Гуріна О.О., як керівника суб’єкта владних повноважень, відповідального за виконання рішення  штраф, передбачений п.4 ст.382 Кодексу адміністративного судочинства, як просила позивач.  Зі сторони це виглядало так:

Суддя: Відповідач Ви повинні поновити позивача.

Гурін: Я її поновлювати не буду.

Суддя: Тільки Ви, відповідач, можете і повинні це зробити відповідно до закону.

Гурін: Я сказав ні.

Суддя: Позивач, Ви розумієте,  те, що Ви просите не обов’язок суду, а право?

Ільїна: Так, ВАША ЧЕСТЬ.

Суддя: Відповідач, невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність , встановлений законом.

Гурін: Все одно не поновлю, я з нею працювати не буду.

Суддя: Ну ні, так ні. Позивач, суд  Постановив: у задоволені Вашої заяви… в повному обсязі – відмовити.

ВИСТАВУ ЗАКІНЧЕНО. ЗАВІСА! НИЗЬКИЙ УКЛІН. ВСІ ВІЛЬНІ.

Я вражена! Суддя Заславець Н.В. сама приняла постанову про поновлення, до цієї ж судді  потрапила справа про судовий нагляд і вона просто витерла ноги своєю ухвалою. Та це не саме погане. Найгірше те, що суддя ЗАСЛАВЕЦЬ Н.В. довела, що правова система України не надає ефективного засобу юридичного захисту,безкарно порушувати Конституційні права і свободи громадян України можна будь-кому.

 Справедливо              ЄВРОПЕЙСЬКИЙ  СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ зазначає, що існує проблема, яка постійно нагадує про себе, породжуючи порушення Конвенції,  більше ніж половина рішень, винесених Судом у справах проти України, стосуються питання тривалого невиконання остаточних судових рішень, відповідальність за які несуть органи влади України.

23.10.2018 року я особисто зареєструвала заяву щодо завдання шкоди інтересам правосуддя першому заступнику прокурора Херсонської області старшому раднику юстиції Циганку С.В. в якій описала цю ситуацію з грубим порушенням прав і свобод людини, громадянки України Ільїної Н.В., яка тривалий час є заручником цієї ситуації. Наталія Василівна не має змоги влаштуватися на іншу роботу, бо поновлена на посаді секретаря, але фактично до роботи її не допускають, заробітну плату вона не отримує. Ця сильна жінка безперечно, зазнала матеріальної та моральної шкоди, оскільки тривалий час страждає через невизначеність ситуації з результатом кримінального провадження та його фінансових наслідків, а саме переживає:
стурбованість і тривогу через те, що ситуація триває довго (Заява про злочин була подана 15.12.2017 року за не виконанням рішення суду, яке набрало законної сили 01.12.2017року і до сьогодні ще йде досудове розслідування не зважаючи на наявні належні докази умисного невиконання судового рішення.)
Така ситуація: негативно впливає на членів сім’ї; постійно підтримує психічне напруження.
Глибоке відчуття несправедливості, розчарування та відсутність  заробітку, коштів, постійні наклепи та брехливі плітки, що розносять недолугі пліткарі  витримає не кожний. А Ільїна Н.В. тримається, бориться з цією гідрою у єдино правильний правовий спосіб. Жодний з можновладців їй не допоміг, ані голова ОДА Андрій Гордєєв (більше 4 місяців тому Наталія Василівна записалася на офіційний прийом до губернатора та він ще не знайшов часу призначити їй зустріч, мабуть стоїть до Андрія Гордєєва нескінченна черга. Значить хренові у нас в Херсонській області справи, як так багато у людей проблем, чи навіщо такий губернатор, що не в змозі налагодити роботу в області так, щоб люди до нього за півроку не записувалися), до обласного прокурора Тригубенка взагалі навіть записатися не можна. Я вже думала купити два білета на Клубний чемпіонат світу по футболу на 12-22 грудня 2018 року в ОАЕ, що б просто спросити коли це беззаконня скінчиться, потім вирішила – не достойний, краще з друзями відпочину.

А взагалі мені цікаво чи знайдеться серед правоохоронних органів Херсонської області хоч один справжній чоловік, фахівець, який не побоїться не виконати завідомо злочинний наказ начальника,  захистити права простої людини, притягнути до відповідальності злочинця, який займає високий пост або має  звання. Чи так і будуть слідаки та  робітники СБУ затримувати таких хабарників, як наш Гурін О.О., потім в кабінетах великі дядьки по решалову домовляться кому скільки, хто  буде призначений відсидіти, кого оправдати. І надалі оперативників будуть вважати за бидло, ППСників – за чмошників, слідчих прокурорів – за хлопчиків на побігеньках? Хлопці, Вам не соромно? Правоохоронні органи і суди в Україні вже давно перетворилися на бізнес структури, в країні панує беззаконня і безлад. Схаменіться! Багато хто з Вас був на передку. Ви бачили правду. Коли ж Ви скурвилися? Я прошу простих законних речей: чесного всебічного розслідування; забезпечити охорону прав, свобод та законних інтересів людини і громадянина; правопорядку та забезпечення законності; невідвертість покарання за злочин; застосування законних норм однаково до кожного ( тобто закон один для всіх і кожного). А не так як сьогодні у нас: вкрав курку – сів на п’ять років; вкрав 1 240 000 грн – став народним депутатом; встав на захист людей і своєї гідності  – підкинули на дах міну, зробили терористом. Мені це огидно. Я хочу жити в правовій Україні. Моя країна повинна стати комфортною і безпечною для кожної людини.

PS: сьогодні вже 01.11.2018 року. Роз’яснення суддя Заславець Н.В. так і не надала. Прокурор Я.Яриш нічого не зробив. Гурін О.О. свою обіцянку виконав – секретаря не поновив. Відповідь від С. Циганка на свою заяву я не отримала, навіть формальної відписки. Ільїна Н.В. подала АПЕЛЯЦІЙНУ заяву до суду,  скаргу до обласної прокуратури та поліції. У Херсонській обласній прокуратурі пояснили, що дали строк на роздуми ГурінуО.О. до 29.10.2018 року, станом на 31.10.2018 року відповіді від «царя» не отримали і запропонували Наталії Василівні звернутися за допомогою до Голопристанського, або Каховського відділків досудового розслідування.. ТЕАТР АБСУРДУ? НІ! Це вже просто ЦИРК! Адже відповідно до ст.481 КПК України повідомлення про підозру в цьому питанні подає виключно прокурор області і він це знає, тільки уперто не робить.

Оцініть статтю: 
+3
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
931 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2563 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
8454 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
2340 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас