Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Театр абсурду, частина 3. Важка артилерія.

Театр абсурду, частина 3. Важка артилерія.

Місцева влада  задіяла важку артилерію!

До справи хабарника Гуріна О.О. береться Голова Цюрупинського районного суду  Бойко В'ячеслав Петрович! Вистава  на засіданні суду 20.11.2018 року ще цікавіше ніж попередні. Театр АБСУРДУ триває. Таке враження, що засідання навіть не починалося. Процесуальні порушення перевищують навіть нахабство Гуріна О.О., який до суду приїхав, але на засідання не прийшов ( чекав у машині під будівлею суду з водієм). Сказали чоловіку до суду не заходити, слухняно виконав наказ. Сказали «Підписуй», Пертович погодив – підписав. Який Петрович? Звісно суддя Бойко В.П.! Докази на відео, дивіться уважно.  Прокурор з суддею порадилися – перенесли засідання на 18.12.2018 року. Доведеться, мабуть, Миколая попросити  на свято судді Бойко В.П. у подарунковому мішку  О.Гуріна принести.

Так от засідання перенесли, а у потерпілого навіть не спитали чи він згоден, чи заперечує. А навіщо, хто він такий? Потерпілий. Інша справа ЗВИНУВАЧУВАНИЙ ГУРІН! Це ж ого-го!!! Знову хотіли розвести громаду, але люди набагато мудріші ченуш. Знову завадили підписати мирову угоду між звинувачуваним та потерпілим у залі суду. Знову прокурорська афера провалилася.Прокурору Циганку «наше з пензликом»! Ми задалися питанням – що таке ПРОКУРАТУРА.

У сатті «Как реформировать прокуратуру в Украине?» /сайт http://m-ua.info/660/ В.Бойко зазначає:«До якої гілки влади належить прокуратура в Україні? До виконавчої – точно ні, бо главою виконавчої влади є прем’єр-міністр, якому прокуратура не підпорядкована.
До судової? – Боже збав. До законодавчої? – Так прокуратура навіть не має права законодавчої ініціативи. Це – принципова відмінність з цивілізованими країнами, де прокуратура належить або до виконавчої влади (є підрозділом міністерства юстиції) або до судової.
Прокуратура України – це орган, створений для обслуговування забаганок панівного стану»у нашому випадку сільського голови.      З цим ми повністю погоджуюся на100%. На сьогодні прокуратура і правоохоронні органи є бізнес структурами, які збирають захмарні прибутки без сплати з цих сум податків. Чому Гуріна О.О. так покривають прокуратура, поліція, вигороджують суди, підтримує голова Олешківської адміністрації та Нардеп НегойФ.Ф.? На мою думку, справа банальна – на кону 6’000 000 гривень на реконструкцію дитячого садка «Казка», які їм просто необхідно прихватизувати.

 У справі всі: НАРДЕП, голова РДА, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, правоохоронні органи, Херсонська обласна прокуратура і голова Цюрупинського районного суду. Не здивуюся, якщо до цієї когорти входить голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Всі справи тільки но потрапили до Обласної прокуратури магічним чином зникають ( розтрата бюджетних коштів на реконструкції дитячого садка «Казка»), або перетворюються на незначні ( була справа про хабар, стала – шахрайство з примиренням між сторонами ),  невиконання рішення суду і порушення Конституційних прав і свобод громадянки України Ільїної Н.В. взагалі нікого не бентежить ( справа тягнеться – заробітна плата отримується). Так званні СЛУГИ ЗАКОНУ прислужують СІЛЬСЬКОМУ ГОЛОВІ, який і двох слів зв’язати не може. Таке враження, що крім матів мозок О.Гуріна більше нічого відтворювати не здатний. А такий вплив на великих чиновників має!

 

Люди! Це тільки у Херсонській області таке неподобство? Пропоную скласти та оприлюднити  так званний ЧОРНИЙ СПИСОК ЧЕНУШ, які помічені у протиправних діях, або бездіяльності. Країна повинна знати своїх ХЕРОЇВ.

 

Оцініть статтю: 
+8
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
931 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2563 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
8454 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
2340 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас