Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Пам"яті Поперецького Сергія Васильовича.

 

 

                              Пам'яті Сергія Васильовича Поперецького

                                                     ( 1958 – 1918)

 

Рік тому скорботна звістка про те, що пішов з життя Сергій Васильович Поперецький вразила кожного з нас і всі ми з глибоким жалем сприйняли сумну звістку.

Для багатьох з нас Сергій Васильович став взірцем Людини.

Непересічна особистість з незламним характером патріота, порядний сім’янин, люблячий чоловік, батько, дідусь, добрий господар, активний діяч нашої громади, депутат сільської ради не одного скликання.

Багато людей щиро вдячні Сергію Васильовичу за турботу, доброту і допомогу, яку він проявляв до них за час свого життя. Бо ставився до всіх, як до своїх близьких, з розумінням , по-справедливості , любив людей і завжди славив Бога.

Всім нам він запам’ятався щирим, чесним, добрим, веселої вдачі, мудрим і працьовитим, дбайливим господарем, який користувався авторитетом та повагою. Сергій Васильович був дуже трудолюбивою людиною. Працю поважав і був завжди зацікавлений в її суспільній користі. Мало хто любив рідну землю, своє село так, як він. На жаль , велика втрата для рідних, близьких йому людей, вірних друзів.

Його слова ніколи не розходилися з ділом. Чи це не головна якість порядної людини ?

Будучи депутатом сільської ради він не був байдужим, а завжди вболівав душею і серцем за останні події , які відбувалися у своїй громаді і в Україні.

Все це підточувало і без того витрачені на звитяжному шляху життєві ресурси. Сергій Васильович – не підроблених християнських чеснот. Терпів, працював , поспішав творити доленосне – Добро . А поряд з ним завжди була вірна любляча дружина Галина Іванівна, яка його завжди розуміла , допомагала та підтримувала.

Він спішив жити !

І прожив відміряний Господом час на Землі гідно , залишивши по собі достойну пам'ять !

Оцініть статтю: 
+8
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
931 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2563 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
8454 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
2340 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас