ГО "Козацька Варта" > Чому лісхоз не продає дрова?

Чому лісхоз не продає дрова?


6 вересня 2016, 21:40.

 

Чому лісхоз не продає дрова?

 Представники ГО "Козацька варта" задали декілька питань директору  

 

ДП ЦЛМГ Нефьодову В.О.

 

Чому лісхоз не продає дрова?

 

    У зв'язку з різким зростанням незаконних вирубок лісу в адміністративних межах Козачелагерської с/ради, представники ГО «Козацька варта» звернулись до керівника лісопромисливського господарства Нефьодова Віталія Олександровича з декількома нагальними питаннями, які турбують Козачелагерську територіальну громаду:

   - Що Вам відомо про незаконні вирубки  в адміністративних межах Козачелагерської с/ради  та які приймаються контр. дії по запобіганню цих вирубок?

   - Чи відомо Вам, з чим пов'язаний різкий сплеск незаконних вирубок акації Білої за останні чотири місяці в адміністративних межах Козачелагерської с/ради?

   - Чому Дніпровське лісництво, яке проводе регламентні вирубки, фактично не реалізує дрова для мешканців сіл     К-Лагері та Кринки?  

    З цих та інших питань Віталій Олександрович пояснив наступне.

    Стосовно незаконних вирубок лісу правоохоронними органами відкрито декілька кримінальних справ, про хід яких йому невідомо, та порадив активістам села звернуться безпосередньо до правоохоронних органів.

    Пан Нефьодов не пов'язує збільшення браконьєрства з тим, що підприємці, які мають офіційний дозвіл на вирубку лісу, не реалізують дрова безпосередньо населенню сіл К-Лагері та Кринки. Усе ж таки, запевнив представників ГО «Козацька Варта» на майбутнє зобов'язати підприємців 100-відсотково реалізовувати  дрова в межах цих сіл. На сьогодні має дозвіл на заготівлю та реалізацію дров ПП Урманов. Як запевнив Нефедов В.О., у разі збільшення потреб на дрова в осінньо-зимовий период  та невзмозі забеспечення населення наших сіл дровами цім підприємцем, будуть притягнуті додаткові місцеві бригади

    Зустріч закінчилась взаємними зусиллями знайти точки зіткнення інтересів активістів, мешканців сіл Козачі Лагері та Кринки, а також керівництва лісгоспу з питань забезпечення населення дровами.

    Для заказу та отримання дров звертайтесь за тел. 099 901 4793 Віталій Андрейович

 

 

   Чому вигідніше купувати дрова в лісгоспі?

 

- державна льготна ціна для населення на акацію 3500гр. на сосну 3000гр. за 6м3;

- купуючі в лісгоспі Ви отримуєте офіційні документи на продукцію;

- Ви отримуєте вимечені дерева у процесі регламентних робіт по догляду за лісом: санітарні та рубки догляду, прохідні та інши.Своєчасно проведення ціх робіт профісійними робітниками дозволяю не тільки зберегти, а збільшити лісний фонд, що є запорукою передати його нащадкам у належному стані;

- гроши витраченні на дрова йдуть на заробітню плату працівникам лісгоспу, які займаються охороною лісу, протипожежною беспекою, проведять регламентні робіти по уходу та насадженню лісу..

    ГО "Козацька Варта" звертається до мешканців сіл К-Лагері та Кринки не купувати дрова у бракон"єрів. Освідомивши це, та отримавши паливо від лісгоспу, Ви не тиільки зігрієте свою оселю, а збережете  ліс від варворського знищення!!!

  P.S.

Вже сьогодні 8.09.2016р., як повідомив ПП Урманов, планується завести для потреб населення 18м3 дров.

 

   

   

 

 

 


Повернутися назад