Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Оголошення! Про ремонт доріг в селі.

Оголошення!  Про ремонт доріг в селі.

 

 Минув рік після того, як громада сіл К-Лагері та Кринки своїми силами та за власні кошти відремонтувала        в        15 км під"їзних доріг.

     На жаль, не всі мешканці прийняли участь в ремонті, справедливо мотивуючи тим, що ці дороги знаходиться за межами наших сіл і їх відновлення - це справа держави. Але все одно ми зробили це, чим з"економили на майбутнє: затрати  у вигляді ремонту своїх автомобілів і, головне, відтерменували катострофічне руйнування доріг.

 

     На цей рік ділянки дороги, які відремонтувала громада, знаходяться в запланованому ремонті, але рахунки Облавтатору заблоковані і немає нiякоi інформації, коли щось почне робитись. Враховуючи жахливий стан дорожнього покриття в межах населених пунктiв, а саме сiл Козачi Лагерi та Кринки, (а згідно законодавства - це справа територiальноi громади) та враховуючи минулорічний досвід в ремонтi доріг, в форматі громада + влада, нам з Вами необхiдно розпочати роботи в межах населених пунктiв і на це є декілька причин:

- ми працюємо для себе, i тому якісніше;

- надати можливість прийняти участь в ремонті тим мешканцям, які минулого року з рiзних причин відмовились або не змогли працювати на ділянках за межами сіл;

- ефективніше витратити грощі с/ради на благоустрій, оскільки ремонт своїми силами економічно вигідніший, чим робота підрядної організації, і дозволе за ті ж грошi зробити      на багато більше роботи.

     Цю інформацію було оприлюднено на останній сесії, де вона отримала схвальні відгуги як від депутатів, так i вiд голови с/ради. Тому публікуємо наступне оголошення:

 "Для ремонту дорожнього покриття силами територіальної громади в межах населеного пункту потрібно:

- зібратися та визначити головну ділянку проведення ремонтних робіт;

- підготувати заздалегіть ями для укладки асфальту;

- сформирувати декілька мобільних бригад для почергового термінового виiзду на роботу;

- зібрати кошти на придбання бензину  для роботи  відбійного молотка, віброплити тощо.

     Вважаемо, що для ремонту прiоритетною ділянкою дороги повина бути та, на якій більшiсть людей колегiально погодяться працювати, а не за яку більше проголосують.

Загальний збір з питання організаціi проведення робіт вiдбудеться у понеділок 8 серпня 2016 року о 19-00г.в приміщенні ГО"Козацька варта"

 

З пропозиціями звертатись за тел. 099 010 38 68 Мицик Андрій

 

 

Оцініть статтю: 
0
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


вологість:

тиск:

вітер:


Ассоциативные эссе с картинками
1886 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
1240 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас