Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Гіркої пам'яті ковток

Гіркої пам'яті ковток

 

     В Козачелагерській сільській бібліотеці нещодавно відбулось засідання ради Козачелагерської первинної організації ветеранів України. Саме в ці тяжкі незабутні пам’ятні дні працівники сільської бібліотеки  в приміщенні бібліотеки організували фото-виставку – реквієм присвячену пам'яті захисникам Донецького аеропорту, яка достовірно відтворила ті події, забувати про які ніхто не має права!

     Можна довго розповідати про  страшну неоголошену війну  з російськими окупантами на сході України. Все це моторошно і страшно. Горе прийшло в нашу країну неочікувано…

Біда може прийти у будь-який дім,постукати у будь-які двері, ні в кого й ніколи не питаючи дозволу, а приходить і забирає із собою людські життя.

     Тому і вшанували всі присутні члени первинної організації ветеранів усіх загиблих Донецького аеропорту хвилиною мовчання. Згадали і про своїх героїв – односельців, які загинули захищаючи на сході Батьківщину: це – Сінько Ярослава та Гребінського Олега.

     Член ради ветеранів Тамара Михайлівна Бойко розповіла про свого сина Валерія – захисника Донецького аеропорту, який на власні очі бачив, що таке війна і ввесь час був під прицілом у ворога. Доля зберегла Валерію життя. Він повернувся у рідне село до сім'ї. Та мирна праця, спогади про неоголошену війну та про гірку втрату друзів не дають спокою – ятрять душу та серце.

Голова первинної організації ветеранів Н.П. Бондаренко познайомила усіх присутніх з книгою В. Розуменко «Нескорені», в якій розповідаються реальні історії патріотів, великі зразки мужності, сили духу, самопожертви та героїзму усіх тих, хто віддав своє здоров'я за свободу і незалежність нашої країни. Зазнавши важких поранень, втративши руки, ноги вони не піддалися вироку долі, а доклали зусилля, щоб повернутися до повсякденного життя.

     Особливо незабутнє, хвилююче враження залишилося у всіх присутніх від спілкування з депутатом сільської ради, місцевою талановитою поетесою Трюхан Антоніною Миколаївною. Її вірші «Кіборг» та «Портрет героя» присвячені захисникам Донецького аеропорту торкаються душі і серця кожного та застерігають нас пам’ятати, знати патріотів нашої Батьківщини.

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

 

Гіркої пам'яті ковток

 

 

Гіркої пам'яті ковток

                       Гіркої пам'яті ковток

U-Kozachelagersky-slsky-bblotec-neschodavno-vdbulos-zasdannia-radi-Kozachelagerskoii-pervinnoii-organzacii-veteranv-Ukraiini.doc [25,5 Kb] (cкачувань: 5)

 

 

 

 

 

Оцініть статтю: 
+4
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter


вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
891 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2524 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
8268 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
2294 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас
Поводир: український фільм
1493 | Дата: 29 січня 2016, 22:53
ОГОЛОШЕННЯ
796 | Дата: 8 грудня 2015, 22:07
Останній випуск від: 22 вересня 2018
Из школьных сочинений.
1768 | Дата: 19 лютого 2017, 09:57