Громадський сайт села Козачі Лагері Олешківського району
Реєстрація |  Увійти
Авторизація

Річний звіт голови Козачелагерської сільської ради

Звіт Гуріна за 2017 рік відбувся в приміщенні Козачелагерської с/ради перед декількому її працівниками і мешканцями с.К.Лагері, які випадково дізналися про цю подію. Ні депутати с/ради, а ні члени виконкому взагалі не були  проінформовані, тому інформація про звіт голови не була доведена до мешканців сіл К.Лагері та Кринки. Воно і не випадково, бо звітувати перед всією громадою немає про що. Формальний звіт майже не відрізнявся віт звіту минулих років; село забеспечено на 100% хлібобулочними виробами; апарат с/ради працює чітко як злагоджений механизм; ВАТ"Дніпровська перлина" забеспечена посадковими матеріалами; та інший бред, який читати перед всією громадою було б дуже соромно! Пропонуємо переглянути відео, а нижче прочитати підсумкову статтю       "ЯК ГОЛОВА СІЛЬРАДИ   "ДАВ ДЬОРУ"   ВІД ГРОМАДИ"

"

Річний звіт голови Козачелагерської сільської ради

 

 

 

                           ЯК ГОЛОВА СІЛЬРАДИ   "ДАВ ДЬОРУ"   ВІД ГРОМАДИ

 

Назва заголовку нашої статті – це не “вишневі усмішки” Остапа Вишні, а це - дійство реальних подій, які відбуваються у Козачелагерській громаді.

За попередньою домовленістю з чиновниками району повинна була відбутися зустріч керівників району, голови сільради та депутатів з членами громади сіл Козачі Лагері та Кринки, уповноважених членів ради ветеранів при Козачелагерській сільській раді. 

Зустріч була призначена на 12 жовтня 2017 року о 10 годині ранку в  приміщенні Козачелагерської сільради. Але із-за непередбачених обставин чиновники попередили, що не приїдуть, тому члени громади вирішили поспілкуватися з головою с/ради Гуріним О.О. самостійно.

Одна з депутатів зайшла до його кабінету і повідомила, що прибула делегація членів громади сіл Козачі-Лагері та Кринки і чекають на зустріч. Голова сільради Гурін О.О. немов ошпарений вискочив з кабінету, похапцем замкнув двері. У коридорі члени громади обступили голову, думали, що він запросить їх до кабінету, як це і потрібно, адже є про  що поговорити. Громаду турбують різні питання, і за рік їх накопилося дуже багато. Але не тут-то було.

Голова сільради зі словами ”ніякі я бумаги підписувати не буду, ...” – швидко кинувся вздовж коридору навтьоки бурмочучи якісь нецензурні, незрозумілі слова. Представники громади подалися за ним, але він миттєво відчинив другий вихід і втік – накивав п’ятами від своєї громади. Та ще й, щоб його  не наздогнали, держав двері руками, мабуть також і ногами упирався в двері з другої сторони. Сміх тай годі…

Втікачу ти наш, від кого ж тікаєш та ховаєшся, голово сільради? Чому уникаєш своєї громади та колегіального вирішення накопичених питань?

Усі присутні не могли збагнути, чому така неадекватна поведінка голови. Адже ніякої погрози на його адресу не було, у членів громади мали благі, добрі наміри.

Така поведінка голови всіх нас дивує і турбує. Ми обирали голову всією громадою. Думали, що буде захищати інтереси наші - від малої дитини до людей похилого віку. І кого ми маємо? Бездіяльного, неадекватного голову – утікача від своєї громади.

Людей він боїться, бо люди говорять правду у вічі. Перед громадою він не звітує, за свою каденцію не провів жодної сходки. Про це ми ще раз переконалися 19 грудня 2017 року.

Голова сільради Гурін О.О., мабуть, заздалегідь запланував неявку громади, не повідомив вчасно жителів сіл Козачі Лагері та Кринки і формально звітував перед громадою у пустому актовому залі сільради. Тому і цей звіт був призначений на 10-00 ранку, в той час, коли працівники культури та освіти разом з батьками були зайняті на дитячих новорічних ранках, які проводились в той час в сільському Будинку культури, коли працюючі члени громади були на роботі, а пенсіонери і гадки не мали, що буде звіт голови, бо їх ніхто не попередив, навіть депутати та члени виконкому, і ті не знали. Оголошення на сайті сільської ради, про яку говорила секретар, навмисно була викладена напередодні в п'ятницю о 16 год. 40 хв., коли робочий день вже закінчився. Інших оголошень по магазинах, про які також повідомила Лукач Н.О., не було.  Просили голову перенести звіт, довести до відома всієї громади, але не тут то було, голова непохитний: “як я сказав так і буде!”.

Тому і відбувся звіт у пустому актовому залі сільради без громади у присутності працівників сільради у кількості 6-ти чи 7-ми чоловік, так би мовити: "Для галочки!" та "Я ж звітував!"

На підтвердження такого звіту ви можемо переглянути відеозапис.

Переглянувши не один відеозапис з головою сільради, можна зрозуміти, що у нашого "ізбранніка" навіть не вистачає сміливості та розуму надати відповіді на задані питання. Він або бурмочить собі під ніс якісь незрозумілі слова, або з посмішкою кидає "колкі" репліки навздогін, коли люди покинули залу.

А тікає наш голова від громади та ховається в пустій залі, та й на роботі мало часу буває, мабуть, з тієї причини, що є щось приховувати ... від громади.

І все це дійсно відбувається тому, що голова сільради Гурін О.О. не є об’єднуючою силою громади, громаду він ігнорує. Не сприймає критики, не бажає чути власної громади та депутатів. Люди втрачають довіру до такого голови і та  несправедливість, яка іде від голови сільради, зароджує у серцях людей агресію. Він систематично порушує закони самоврядування та Конституцію України, проявляє нерозумність та неадекватність у своїх діях. Така неприпустима поведінка у його діях по відношенню до громади та своїх службових обов’язків викликає обурення у жителів наших сіл. Гурін О.О. нездатний порозумітися з громадою та депутатами. Тому суд признав його бездіяльність, а хотілося щоб голова наш був патріотом свого краю, умів налаштовувати громаду на плідну працю. Адже влада повинна бути мудрою і мудрість повинна проявлятися у всьому, навіть з непримиримими опонентами.

            

Оцініть статтю: 
-1
Знайшли друкарську помилку в тексті? Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

вологість:

тиск:

вітер:


Розповідь Михайла Саакашвілі
560 | Дата: 24 лютого 2018, 21:34
Зрадники завили.....
2175 | Дата: 8 травня 2016, 15:15
Ассоциативные эссе с картинками
6080 | Дата: 24 серпня 2016, 21:31
Автор:
ОПРОВЕРЖЕНИЕ
1909 | Дата: 3 лютого 2016, 15:21
Автор:Олена Борисівна Кудас