Консультація гінеколога-ендокринолога

Гормональний фон є найважливішим індикатором функціонального стану систем організму. Лікар-ендокринолог проводить обстеження і коригування стану ендокринної системи людини.

Часто при діагностиці причин безпліддя необхідно обстеження ендокринолога. Порушення роботи ендокринної системи може впливати на процес зачаття, а також виношування дитини. Якщо гормони виробляються в недостатній або надмірній кількості, то це може говорити про порушення роботи організму і проблеми з процесом зачаття. Всі обмінні процеси в організмі порушуються, а репродуктивна система і зовсім може прагнути до нуля.

Де пройти обстеження?

В інституті Репродуктивної Медицини працюють висококваліфіковані фахівці, які застосовують найсучасніші технології, що допомагають усунути причину неможливості зачаття дитини.

Саме гінекологом-ендокринологом, на основі стану здоров’я пацієнтки, підбираються засоби контрацепції. З успіхом діагностується і лікується патологічне лікування клімаксу. Діагностика гормонального фону відбувається на основі визначення окремих гормонів в плазмі крові. Гінеколог-ендокринолог тут здатен провести комплексну діагностику для подальшого лікування.

Гінеколог є головним жіночим лікарем. І якщо пара протягом року не може зачати дитину, то перш за все варто звернутися до гінеколога. У період першого звернення гінеколог проводить:

  • оцінку антропометричних показників, а також статевого розвитку і здоров’я;
  • обстеження на гінекологічному кріслі;
  • взяття аналізів.

Гінекологічні захворювання можуть протікати без симптомів. Інфекційні захворювання можуть не проявляти себе, проте впливати на репродуктивну систему жінки. Безумовно, може спостерігатися порушення менструального циклу, бути больові відчуття, дискомфорт. При первинному огляді та взяття аналізів визначається або виключається наявність інфекційних захворювань.

Далі для діагностики захворювання проводиться ультразвукове дослідження (УЗД). Кольпоскоп – огляд шийки матки, використовуючи спеціальний апарат. Таке дослідження дозволяє виявити ерозії, дисплазії, новоутворення та інші проблеми.

Комплексне обстеження здатне швидко і максимально точно встановити причину безпліддя. Навіть якщо у жінки є молочниця, то лікування безпліддя може не принести бажаних результатів. Отже, спочатку потрібно усунути всі захворювання, включаючи хламідіоз та інші інфекції сечостатевої системи. Гінекологічний прийом ось де є можливістю діагностики. Кваліфікований спеціаліст здатен призначити правильне лікування, котре буде максимально ефективне.

Тільки при наявності комплексного і всебічного обстеження і лікування можна отримати високий шанс зачати і виносити дитину. Також при наявності проблем з зачаттям рекомендовано проходити обстеження обом партнерам, адже не завжди проблема криється в жінці. У 48% випадків, неможливість зачаття дитини криється в порушенні здоров’я чоловіка.