Належне оцінювання нерухомого майна (Полтава)

При виникненні необхідності купувати квартиру або будинок, не полініться звернутись до української універсальної біржі. Це унікальний сервіс, який проведе оцінювання нерухомого майна в найкоротші строки та без стороннього втручання. Цією статтею буде зазначено яким чином можливо це зробити для громадян України, що проживають у Полтаві.

Яким чином оцінюється нерухоме майно (Полтава)

Будь хто з жителів Полтави може звернутись до фахівців біржи УУБ для отримання послуг з належного оцінювання нерухомого майна. Ця послуга буде надана незалежно та якісно. Майстри сервісу допоможуть визначити кінцеву вартість зазначеного майна, а вся процедура буде здійснена відповідно до законів України. До речі, сама по собі процедура складається із таких етапів:

  • Допуск спеціаліста до проведення оцінювання;
  • Встановлення загальної вартості нерухомого майна;
  • Оформлення експертного документу про вартість оціненого нерухомого майна;

Також, з боку спеціалістів УУБ поступає попередження у разі, якщо їх потрібні додаткові документи. Це говорить про відповідальність працівників сервісу та націленість на інтереси клієнта.

Проведення незалежного оцінювання здійснюється в максимально короткі строки. Також, сервіс запроваджує найсучасніші методики для забезпечення правильних оцінювань. Це дуже важливо, щоб не потрапити на вудочку до шахраїв, котрі користуються необізнаністю особи про вартість майна.

Яким чином замовити оцінювання в УУБ

Команда УУБ надає послуги від найкращих спеціалістів. Всі вони мають найвищі кваліфікаційні рівні, що дозволяє їм якісно виконувати свою роботу. Штат співробітників, які безпосередньо займаються оцінюванням майна налічує 10 фахівців. З їх кваліфікацією можна ознайомитись напередодні до отримання послуги. Для цього варто лише попросити надати відповідні сертифікати, або вислати їх електронною поштою.

Всі бажаючі провести незалежну оцінку майна мають надати наступні документи:

  • Паспорт та ідентифікаційний код (для фізичних осіб);
  • Статут та документ про реєстрацію (для юридичних осіб);
  • Підтверджуюча право власності документація;
  • Тех. паспорт;
  • При необхідності інша запитувана документація

Дізнатись про можливість замовлення послуг можна за адресою https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/otsinka-neruhomosti-u-poltavi-na-uub/. На сайті біржі описано діючі на цей час інформацію та контакти, для отримання наших послуг.