Особливості подання пропозицій у системі Prozorro.

В системі електронних аукціонів існує ряд функцій, які знайомі не всім. Хоча це може суттєво допомогти у підготовці до участі у державних закупівлях. Щоб уникнути помилок, обов’язково враховуйте низку фактів:

1. Вся документація партії зберігається навіть після модифікації. Це говорить про те, що як з боку клієнта можуть вноситися зміни в опис об’єкта, так і що учасники можуть вносити зміни до своїх пропозицій. Незважаючи на це, попередні версії документів залишаються доступними для перегляду. Якщо цей факт бентежить, найкраще повністю виключити публічну пропозицію та створити її заново. Ми не рекомендуємо вносити зміни менш ніж за годину до закінчення строку збору пропозицій.

2. Неможливо змінити пропозицію після завершення фази прийому пропозицій. Тому важливо дотримуватися встановлених заявником термінів та негайно завантажувати всі документи.

3. Увімкнення автоматичного підтвердження пропозиції. Це допоможе уникнути багатьох непорозумінь. У ситуації, коли заявник змінює інформацію у своїй пропозиції, усі подані заявки стають неактивними. Увімкнення опції автоматичного підтвердження не дозволить вам програти бажаний аукціон. Якщо заявник внесе зміни до своєї пропозиції, буде надіслано повідомлення, і його запит може бути змінений.

4. Якщо завантажені файли модифікуються, система EDS стає неактивною. Тому обов’язково перевірте наявність підпису в тендерній пропозиції, якщо відсутній, підпишіть ще раз.

5. MPE відображається відповідно до встановленого стану. Якщо при створенні покупки було вказано “з MPE”, інформація на веб-сайті https://sale.uub.com.ua/ відображатиметься “з MPE”, хоча насправді була вказана сума без MPE.

6. Завжди слід слідкувати за розміром завантажених файлів. Якщо розмір принаймні одного документа перевищує 49 Мб, він не буде включений до системи. Щоб все-таки завантажити його до пропозиції публічної закупівлі, ви можете стиснути файл або, якщо можливо, розділити його на кілька файлів.

7. Конфіденційність документів для попередньої кваліфікації. Попередня кваліфікація – це фаза, яка проводиться перед аукціоном, який відбувається відповідно до процедури “Відкрита пропозиція з публікацією англійською мовою”. Протягом цього періоду деякі документи стають відкритими, зарезервуються лише ті, хто має позначку “Цінова пропозиція” або “Пропозиція”

8. Формування черги в електронному аукціоні. Усі учасники подають свої пропозиції по черзі. Учасник, який подав заявку, яка подала найбільшу пропозицію, подасть заявку першим, а найнижчий – останнім. Якщо 2 учасники подали одну і ту ж стартову ціну, останнім, хто подав заявку, буде той, хто подав заявку першим. Цікаво, що всі привілеї належать тому, хто зробить останню ставку. Це пов’язано з тим, що він уже бачив, які пропозиції подали інші учасники, і може їх зупинити.

9. Документи для переможця. Найкраще підготувати їх заздалегідь. Це пов’язано з тим, що у разі перемоги весь пакет документів повинен бути зібраний за 5 календарних днів, а деякі документи готуються лише місяць.

10. Прозорість персональних даних. Оскільки система Prozorro працює для забезпечення чіткості всіх транзакцій, дані всіх учасників є загальнодоступними, включаючи контактну інформацію та дані паспорта.

Знаючи всі ці особливості, ви можете впевнено брати участь в електронній торгівлі. Ви можете вибрати пропозиції та подати заявку на участь на веб-сайті https://sale.uub.com.ua/ru/filter/seized-property.