Проведення будівельних тендерів. Як виграти?

Наразі в Україні будується багато складів, офісів та інших будівель, що значно піднімає економіку країни та надає робочі місця. Але виграти створити подібний тендер в цій сфері все ж доволі складно, особливо, якщо це стосується поставки товарів. На що ж варто звернути увагу?

Виконання основних критеріїв для заявника

Строго потрібно дотримуватись критеріям тендерної запиту. Варто переконатися, що пропонована пропозиція точно відповідає потребам покупця. Потрібно описати переваги, які покупець отримає від товарів або послуг.

Варто навести конкретні приклади того, як компанія відповідає критеріям відбору, а не просто вказати, що це робиться. Важливо підкреслити повноваження і надати досвід, що буде перевірятися, а також пояснити, як підхід до проведення тендеру буде відповідати потребам покупця. Варто визначити найбільш важливі для покупця вимоги і врахувати їх у відповіді на тендер.

Вибір правильних суддів

Ще одна ключова частина успішної відповіді на тендер – це вибір правильних суддів.

Варто використовувати рефері, які знають продукти або послуги компанії-заявника. Потрібно переконатися, що є дозвіл на використання рефері, перш ніж включати їх у відповідь. Потрібно проінформувати їх про основні моменти запиту, щоб вони могли орієнтувати коментарі на специфікації вакансій.

Корегування тендеру

Варто використовувати перевірку орфографії і, якщо можливо, попросити кого-небудь, що не бере участі в процесі розробки тендера, прочитати відповідь на тендер і залишити відгук. В ідеалі, найняти професійного редактора або коректора для виконання цього завдання. Якщо кілька авторів внесли свій вклад в різні частини відповіді на тендер, варто переконатися, що одна людина прочитала весь документ відповіді на тендер для однаковості.

Подання заявки вчасно

Запізнілі або неповні відповіді на тендери зазвичай виключаються з розгляду, за винятком надзвичайних, заздалегідь обумовлених обставин.

Якщо подається заявка онлайн, не потрібно залишати її до останньої хвилини на випадок, якщо є проблеми з комп’ютером, Інтернетом або мережею. Якщо відповідь на тендер повинна бути опублікованою, варто переконатися, чи є час на затримки. Потрібно розглянути можливість використання «доставки в той же день» для кур’єрських служб або доставки відповіді на тендер вручну (якщо це дозволено).

Щоб подивитися, де найчастіше подаються тендери на будівництво, варто перейти за посиланням https://tender.uub.com.ua/ru/pro-prozorro/ministerstvo-oborony-zakupivli-provodyt-v-prozorro.